Antila 24 Limonka

To doskonały, mieszczący osiem osób jacht, który szczególnie można polecić początkującym żeglarzom. Dzięki swoim stosunkowo niewielkim gabarytom, łatwo można nim manewrować w każdym porcie.

Antila 24 Limonka pełen opis>>

Twister 800 Ananas

Twisterek jest doskonale znaną konstrukcją, wśród tych którzy spędzając wakacje decydują się na czarter jachtów znany i lubiany. Jest to jednostka szybka, i łatwo wchodząca w przechył, żeglowanie nim to dobra zabawa 🙂

Twister 800n Ananas pełen opis>>

Twister 800 Mango

Mango to brat bliźniak Ananasa. Łódka równie zrywna, świetnie się nią żegluje, jest naprawdę szybka. W środku komfortowo może przebywać sześć osób, oczywiście w kabinie jest wysokość stania.

Twister 800n Mango pełen opis>>

Twister 800 Ada

Na pokładzie tego Twisterka jest nawet lodówka gazowa! Świetny wybór dla chcących ostro żeglować. Pięknie wchodzi w przechył, a stosunkowo duża powierzchnia żagla pozwala “wyregacić” inne łąjby na Mazurach.

Twister 800 Ada pełen opis>>

Antila 27 Classic Pomelo

Jest takie powiedzenie: spokój masy. Doskonałą ilustrację jest tu nasz kulomiot Tomasz Majewski i właśnie ważąca ponad trzy tony Antila 27. Jest to jacht stateczny i spokojny, ale jak się nieco rozpędzi to nikt go nie zatrzyma 🙂

Antila 27 Classic Pomelo pełen opis>>

Antila 27 Premium Kiwi

Najbardziej “wypasiona” z Antil. Na pokładzie jest m.in. ogrzewanie i mocniejsze silniki. W środku nowoczesna zabudowa z ciemnego drewna. Dla tych, którzy cenią komfort, wygodę i bezpieczeństwo.

Antila 27 Premium Kiwi pełen opis>>

Antila 27 Premium Melon

Brat bliźniak jachtu Kiwi. Równie dobrze wyposażony: na pokładzie zamykane kabiny, radiom z mp 3, ogrzewanie, lodówka, nowiutkie żagle, nowy silnik i wiele innych udogodnień, które rejs uczynią bardziej przyjemnym.

Antila 27 Premium “Melon” pełen opis>>

Janmor 28 Abi

Świetna konstrukcja, jacht idealny dla rodzin z dziećmi. Na pokładzie m.in. lodówka, patent do refowania, znakomity silnik i inne udogodnienia. Idealny jacht dla tych, którzy nie przepadają za dużymi przechyłami.

Janmor 28 Abi pełen opis>>

Janmor 28 Aga

Siostra bliźniaczka Abi. Doskonale wyposażona, m.in. radio, lodówka, refpatent czy toaleta chemiczna. Duży jacht, dla tych którzy lubią spokojną żeglugę połączoną z komfortem i bezpieczeństwem.

Janmor 28 Aga pełen opis>>