Po pierwsze, czarter jachtów Ruciane to możliwość zwiedzenia południa Mazur i bliskość Śniardw, które wbrew powszechnym opiniom są jednym z mniej uczęszczanych akwenów na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.

Po drugie, czarter jachtów Ruciane to krótsza droga z południa Polski. Do Warszawy jest 200 km, spokojnie jadąc niecałe trzy godziny. Do Węgorzewa jest prawie 100 kilometrów dalej!

Po trzecie, czarter jachtów Ruciane to dobra opcja na zaopatrzenie. Są tu supermarkety, spożywczaki, stacja benzynowa, a nawet ryneczek. Oczywiście nie piszemy w tym miejscu o licznych tawernach, bo to w życiu żeglarzy wcale nie jest istotne 🙂

Po czwarte, czarter jachtów Ruciane to możliwość odwiedzenia Puszczy Piskiej. Jest to naprawdę przepiękny kompleks leśny, w którym zbieranie grzybów, podpatrywanie zwierzyny czy po prostu spacerowanie to prawdziwa przyjemność! Po prostu spróbuj!

Po piąte, jak mawiają Anglicy last but not least, czarter jachtów z miejscowości Ruciane – Nida to możliwość wyczarterowania jachtu od nas :). Brzmi to może nieco buńczucznie, ale sami się przekonacie że nasze jednostki są najwyższej jednostki, a interesy z nami (poza tym że jest zabawnie) to sama przyjemność.

Do zobaczenia na szlaku!

Tagged with →  
Share →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *